XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Zbliża się wspomnienie Świętego Wincentego a’Paulo – doroczna uroczystość w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona w następną niedzielę 24 września br. o godzinie 12.00. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. prof. dr hab. Piotr Kroczek, Kościelny Inspektor Ochrony Danych.

Serdecznie zapraszamy na te uroczystości całą asystę procesyjną i wszystkich parafian, którzy od tylu pokoleń czczą jednego z głównych patronów naszego kościoła.

2. Są do nabycia obrazy Matki Bożej Tykocińskiej – w trzech rozmiarach, w cenie 100zł, 120zł i 200zł. Do nabycia po każdej Mszy Świętej. Istnieje możliwość płatności zbliżeniowych.

3. Dziękujemy dobroczyńcom naszej parafii, za systematycznie okazywane zainteresowanie i wsparcie prowadzonych inwestycji. Niebem zostanie dokończona zachodnia elewacja plebanii, kolejny etap prac konserwatorskich przy szafie organowej, trwają zaawansowane prace nad gromadzeniem dokumentacji potrzebnych do dalszych prac remontowych obiektów należących do parafii. W ostatnim czasie swój dar na ten cel w wysokości 200zł złożyła anonimowa ofiarodawczyni z Łap. Bóg zapłać!

Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej będą zbierane do puszek datki na Diecezjalne Radio Nadzieja.

Za tydzień po każdej Mszy Świętej będą zbierane datki na wsparcie prężnie rozwijającej się Służby Liturgicznej Ołtarza – ministrantów.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Mateusz Popławski, kawaler i Julita Nartowicz, panna, oboje parafii tutejszej – zapowiedź II.

5. Organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium w Sokółce, wyjazd z przed klasztoru 01 października (niedziela) o godz. 8.30. Koszt 35 zł., zapisy u pani Elżbiety Słowikowskiej.

6. Pragniemy poinformować, że spotkania biblijne odbywają się na plebanii w każdy poniedziałek o godzinie 18.30. Zapraszamy zainteresowanych.

7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Jana Malika, lat 91 z Tykocina i Śp. Teresy Bystrowskiej, lat 95 z Sanik. Wieczny odpoczynek…