XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Dziękujemy mieszkańcom Siekierk oraz pracownikom Centrum Kultury w Tykocinie – za zaangażowanie się w przygotowanie uroczystości dożynkowych, wieńca, darów ołtarza czynne uczestnictwo w liturgii dziękczynienia za plony.

W bieżącym roku nasze dożynki miały wyjątkowo uroczysty charakter, gdyż zostały połączone z dożynkami wojewódzkimi, a całej liturgii przewodniczył Biskup Łomżyński – Janusz Stepnowski. Wszystkim uczestnikom tegorocznych parafialno-wojewódzkich dożynek, dziękując – życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego na każdy dzień Waszej ciężkiej pracy. Szczęść Boże!

2. Za tydzień, podczas każdej Mszy Świętej, ofiary na tacę będą zbierane na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

3. Dziękujemy  paniom ze Stelmachowa za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 21 września br., na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z ul. Gasztołda, ul. Jordyka, ul. Górnickiego.

Pragniemy także podziękować wszystkim naszym dobroczyńcom, którzy z wielką  życzliwością wspierają trwające prace remontowe w naszym kościele i jego najbliższym otoczeniu. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Nieciec – 100zł, Herman – 250zł, Białegostoku – 500zł i 200zł, Sanik – 200zł, Tykocina – 100zł i 200zł oraz narzeczeni – 100zł. Bóg zapłać!

4. Muzeum w Tykocinie zaprasza 17 września br., na godzinę 14.00 do Domu Talmudycznego na wernisaż wystawy „I przyszła wojna…” na ekspozycji będą pokazane liczne fotografie mieszkańców Tykocina, relacje świadków, a także dokumenty i eksponaty związane z czasami wojennymi.

5. Wznawiamy próby chóru parafialnego, które odbywać się będą w soboty o godzinie 18.30 na plebanii. Mile widziane są nowe osoby z talentem wokalnym – serdecznie zapraszamy, zwłaszcza Panów.

6. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej są zbierane do puszek ofiary na Diecezjalne Radio Nadzieja.

7. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Tematem wiodącym będą kwestie administrowania i rozbudowy cmentarza. Serdecznie zapraszam wszystkie Radne i Radnych.

8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Augustyna Sakowicza, lat 89 mieszkańca Siekierk. Wieczny odpoczynek…