XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W najbliższy czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte będą odprawiane w porządku świątecznym – godzina 8.00, 10.00 i 17.00. Modlitwa o Boże błogosławieństwo w gospodarstwach – Siekierki godzina 11.00; Sawino – godzina 19.00

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe odprawiane będzie bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 6.30 i 17.00.

3. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Liga Bartłomiej, kawaler zamieszkały w Stelmachowie i Sylwia Sadłowska, panna zamieszkała w Stelmachowie, oboje parafii tutejszej, Zapowiedź II. Krzysztof Pogorzelski, kawaler zamieszkały w Tykocinie i Adrianna Olechno, panna zamieszkała w Karpowiczach, parafia Suchowola. Zapowiedź II. Łukasz Sadowski, kawaler zamieszkały w Sierkach i Dominika Gutowska, panna zamieszkała w Jeżewie Starym, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź I. Michał Backiel kawaler zamieszkały w Tykocinie i Iwona Jedut, panna z parafii Fajsławice. Zapowiedź I.

5. W dniu wczorajszym wyruszyła 31 Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w pielgrzymim wędrowaniu -zapraszamy codziennie (do 13 sierpnia br.) do naszego kościoła na Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami o godzinie 21.00.

6. W ostatnim czasie swój dar na potrzeby prac remontowych złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Sanik – 400zł i anonimowy ofiarodawca – 400zł. Bóg zapłać!

7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Stefanii Hajduk, lat 96 mieszkanki Jeżewa Starego. Wieczny odpoczynek…