XV NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne

Pragniemy przypomnieć o ciekawej propozycji na najbliższy weekend – w dniach od 21 do 23 lipca br. odbywać się na Placu Czarnieckiego – „Dobry weekend w Tykocinie”. Cykl koncertów, spotkań i modlitw dedykowanych całym rodzinom.


Rozpoczniemy w piątek 21 lipca o godzinie 19.30 – koncertem Kamila Bednarka, Natalii Kawalec oraz uczestników programu The Voice Kids. W sobotę 22 lipca i niedzielę 23 lipca – cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, związanych z problematyką uzależnień oraz wspólnych modlitw z Witkiem Wilkiem w Strefie Mocy. Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz na plakatach.

         2. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Artur Czeladko, kawaler parafii tutejszej i Julia Kucharska, panna z parafii w Brzozowej – zapowiedź I; Szymon Paszkowski, kawaler i Patrycja Sokólska, oboje parafii tutejszej – zapowiedź I; Oktawian Syrysko, kawaler z parafii Kamionki i Anna Sikorska, panna parafii tutejszej – zapowiedź I.

         3. W następną niedzielę przypada niedziela seminaryjna – ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

         4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Aliny Maliszewskiej, lat 84, mieszkanki Nieciec. Wieczny odpoczynek…