XV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które swoją pomocą, darem modlitwy, ofiarą pieniężną – wspierają ideę remontu naszej świątyni. 

W ostatnim czasie swój dar złożył  anonimowy ofiarodawca z Tykocina – 200zł. Bóg zapłać!

2. Niebawem rozpocznie się czas żniw, a co za tym idzie – dziękczynienia za tegoroczne plony. Zwracam się zatem do mieszkańców Łopuchowa, Herman i Nieciec z prośbą o zorganizowanie wieńców dożynkowych; zachęcam do uczestnictwa w dziękczynieniu za plony pozostałe miejscowości parafii. Termin dożynek zostanie wkrótce ogłoszony.

3. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Kamil Sokólski, kawaler zamieszkały Łopuchowo parafii tutejszej i Paulina Urszula Popławska, panna zamieszkała w miejscowości Szorce parafia Trzcianne. Zapowiedź II. Maciej Karpiński, kawaler zamieszkały w Kowalewszczyźnie parafia Waniewo i Magda Grygutis, panna zamieszkała w Tykocinie parafii tutejszej. Zapowiedź II. Karol Słowikowski, kawaler zamieszkały w Tykocinie parafii tutejszej i Ewelina Kukla, panna zamieszkała w miejscowości Laski Małe parafia Wiśniewo Ełckie. Zapowiedź II. Tomasz Jaworowski, kawaler zamieszkały w Klepaczach, parafia Niewodnica Kościelna i Anna Konopko, panna zamieszkała Lipniki parafii tutejszej. Zapowiedź II. Karol Krzysztof Sitko, kawaler zamieszkały w Tykocinie i Eliza Koncewicz, panna zamieszkała w Kruszynie parafia Krypno. Zapowiedź I.

4. Informujemy, że spotkanie osób, które wyjeżdżają na obóz wakacyjny odbędzie się dzisiaj na plebanii o godzinie 18.00. Pragniemy jednocześnie poinformować, że w dniach trwania obozu wypoczynkowego, czyli od 14 do 26 lipca br. jedna z przyjętych na dany dzień intencji będzie odprawiana w Spychowie przez księdza Jarosława.

5. W minionym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb Śp. Mariana Kapicy, lat 78, mieszkańca Tykocina. Wieczny odpoczynek…