XI NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne

Niebawem zakończymy Rok Szkolny 2022/2023. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do godnego przygotowania się na nasze wspólne dziękczynienie. Skorzystania ze spowiedzi, jeszcze przed początkiem wakacji.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego w najbliższy piątek – 23 czerwca br. na Mszy świętej o godzinie 8.15. Wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół, nauczycielami, personelem administracyjnym, dziatwą szkolną, młodzieżą i rodzicami – dziękować będziemy Bogu za wszelkie łaski jakie towarzyszyły nam w naszych wysiłkach i sukcesy tego czasu. Proszę, by nikogo nie zabrakło. Serdecznie zainteresowanych zapraszamy!

         2. W najbliższy wtorek 20 czerwca br. o godzinie 17.00 – 56 osobowa grupa młodzieży z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

         3. Pragniemy poinformować, że przyszłoroczne uroczystości I Komunii Świętej odbędą się w sobotę 25 maja 2024 na Mszy Świętej o godzinie 10.00. W przyszłości (jeśli Bóg pozwoli), corocznie uroczystości te odbywać się będą w sobotę przed odpustem Trójcy Przenajświętszej.

         4. W najbliższym czasie sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Zuzanna Baczewska, panna parafii tutejszej i Marcin Gosk, kawaler z parafii Puchały – zapowiedź II; Jakub Gąsowski, kawaler i Natalia Wojtecka, panna oboje parafii tutejszej – zapowiedź I; Gabriel Gronowski, kawaler z parafii M.B. Ostrobramskiej w Piszu i Natalia Jarońko – panna parafii tutejszej – zapowiedź I; Jakub Mościcki, kawaler z parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie i Emilia Anna Miastkowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.

         5. W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy Świętej – będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie Liturgicznej Służby Ołtarza – Ministrantów.

         6. Składam podziękowania wszystkim dobroczyńcom naszej parafii za wspieranie prowadzonych i planowanych inwestycji. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożył Janusz Rakowicz ze Skalbmierza oraz anonimowi ofiarodawcy z Nowego Jorku – 290zł i Rzędzian – 200zł. Dziękujemy także Państwu Emilii i Mariuszowi Jabłońskim, za ufundowanie lodów wszystkim młodszym uczestnikom procesji kończącej Oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać!