Marysia Czajkowska – Chrzest Święty - Chrzty - Parafia Tykocin

Marysia Czajkowska – Chrzest Święty

W dzień poświęcony Matce Bożej Gromnicznej mieliśmy nasze małe święto ofiarowania. Dzisiejszej niedzieli odbył się w naszym kościele Chrzest Święty Marii Czajkowskiej.

     Urodziła się ona 11 grudnia 2013 roku w Białymstoku. Rodzicami Marysi są Piotr i Katarzyna Czajkowscy, mieszkańcy Stelmachowa. Wyróżnieni godnością rodziców chrzestnych zostali Sylwia Bralska Maciorowska i Krzysztof Czajkowski. Bogu niech będą dzięki za dar i cud życia. Gratulujemy rodzicom i Wszystkim, którym dzisiejsza uroczystość przyniosła radość. Marysia narodziła się dla nieba w dzień Matki Bożej i nosi Jej imię. Niech zatem wzrasta w łaskach u Boga i u ludzi.

Marysia1

TUTAJ ZNAJDZIECIE WIĘCEJ FOTOGRAFII Z TEJ UROCZYSTOŚCI