IV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

IV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

1. W najbliższą środę 2 lutego br. przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte będą odprawiane w porządku świątecznym, czyli o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00.

Integralną częścią liturgii tego dnia stanowi tradycyjnie poświęcenie gromnic. W Kościele Powszechnym obchodzimy także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, o czym będziemy pamiętać w naszych modlitwach. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Przypominamy o przyniesieniu gromnic do kościoła.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca – nabożeństwa po Mszach Świętych o godzinie 7.00 i 17.00. W Pierwszą Sobotę Miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 17.00 ponowimy przed obrazem Matki Bożej Tykocińskiej – Akt Oddania Rodzin parafii Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy tych, którzy tego jeszcze nie dokonali – zawierzcie siebie i swoje rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. Dziękujemy za pomoc w realizacji naszych tegorocznych inwestycji. Do których zaliczamy głównie dokończenie rozbudowy cmentarza. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty 500zł i rodzic chrzestny – 200zł. Bóg zapłać! W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej wolontariusze zbierają datki na pomoc rodzinie Państwa Czarkowskich ze Stelmachowa.

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Anna Backiel, lat 70 z Kolonii Stelmachowo, Śp. Barbara Polak, lat 85 z Siekierk, Śp. Eugenia Komarowska, lat 83 z Popowlan. Wieczny odpoczynek…