IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia parafialne

W dniu dzisiejszym podczas Mszy Świętych występuje (znany nam) zespół „Boża Nuta” z Brańszczyka. Po każdym nabożeństwie będzie możliwość zakupu płyt nagranych przez zespół, dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie organizowanego od lat wakacyjnego wypoczynku (także dla naszych dzieci).

Zapisy u Pani Zuzanny Zielińskiej tel. 697 408 787. „Wakacje z Bogiem” trwają 12 dni, w dwóch terminach, koszt 1200zł – więcej informacji na plakacie.

2. Dziękujemy za wszelką okazywaną troskę o piękno naszej świątyni i życzliwe wspieranie, trwających parafialnych inwestycji. Doraźnie i prowizorycznie poradziłem sobie z awarią rzutnika pieśni, to jest o wiele łatwiejsze niż procedury decyzji administracyjnych. W ostatnim czasie swój dar na wsparcie parafialnych inwestycji złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: Tykocina Kolonia- 100zł, Łopuchowa – 200zł, uczestnicy Drogi Krzyżowej z Siekierk – 600zł. Dziękuję także Pani, która z wielką troską i życzliwością dba o kwiatowe dekoracje ołtarzy naszej świątyni. Bóg zapłać!

3. W najbliższą środę w godzinach od 9.00 – 17.00 będzie można skorzystać z badań mammograficznych. Zapisy telefoniczne do wtorku. Mammobus będzie podstawiony na Placu Czarnieckiego. Więcej wiadomości na plakacie.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Jarosław Sokulski, kawaler z parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie i Joanna Nartowicz, panna parafii tutejszej – zapowiedź II.

5. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – odbędzie się spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.