III Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

III Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W najbliższy czwartek kończymy tegoroczną, wyjątkową wizytę duszpasterską, odbywającą się w konwencji hybrydowej klasyczno-mszalnej. Nadal deklarujemy gotowość dopasowania się do Waszej decyzji, co do formy kolędy. Po telefonicznych i indywidualnych konsultacjach z przedstawicielami rodzin danej miejscowości lub ulicy – podajemy rozkład na najbliższy tydzień:


Poniedziałek (25 stycznia 2021 r.)

Siekierki – Msza Święta o godzinie 10.00

Lipniki – Msza Święta o godzinie 12.00

Popowlany – 2 ks

ul. Browarna – Msza Święta o godzinie 17.00

ul. Zagumienna – Msza Święta o godzinie 16.00.

Wtorek (26 stycznia 2021 r.)

Sierki – Msza Święta o godzinie 10.00

ul. 11 Listopada – Msza Święta o godzinie 19.00

Pl. Czarnieckiego, ul. Puchalskiego – Msza święta o godzinie 17.00.

Pajewo Kolonie –  Msza Święta o godzinie11.00

ul. Nadkanalna – Msza święta godzina 16.00.

Środa (27 stycznia 2021r.)

Bagienki – 1 ks.

ul. Sokołowska – Msza Święta o godzinie 19.00

ul. Piłsudskiego – Msza Święta o godzinie 17.00

Czwartek (28 stycznia 2021 r.)

ul. Holendry, Piekarska i Kombatantów. – Msza Święta o godzinie 19.00

ul. Kaczorowska – 1/2 rodzin Msza Święta o godzinie 17.00, pozostali kolęda klasyczna.

         Jeśli kolęda będzie się odbywać w tradycyjnej konwencji – proszę wyznaczoną przez społeczność danej wioski lub ulicy osobę, aby w określonym dniu przyjechała po księdza na godzinę 8.30 (wioski, po ks. Marcina na godzinę 9.30 – klasztorek) 15.30 (Tykocin).

Pragniemy poinformować, że tylko na czas kolędy zmieniamy godzinę odprawiania wieczornej Mszy świętej z 17.00, na 18.00.

Serdeczne podziękowania Wszystkim rodzinom, które życzliwie gościły nas w swoich domach oraz te, które modliły się wspólnie w kościele na Mszy Świętej. Bóg zapłać!

2. W odpowiedzi na skierowaną do nas prośbę Caritas Chorwacji oraz apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, za tydzień po każdej Mszy Świętej będą zbierane do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

3. W związku z dość intensywnymi pracami remontowymi w zakrystii i we wnętrzu kościoła ponawiamy naszą prośbę o pomoc w sprzątaniu świątyni. Apel o pomoc kierujemy pod adresem mieszkańców Siekierk. Sprzątanie świątyni rozpoczniemy w najbliższą sobotę o godzinie 10.00.

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: Śp. Tadeusza Kwiatkowskiego, lat 78, mieszkańca Tykocina, Śp. Barbara Zembrowska, lat 78 mieszkanka Siekierk, Śp. Daniel Płocki, lat 69, mieszkaniec Tykocina. Wieczny odpoczynek…