XXVII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXVII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Za tydzień obchodzić będziemy po raz XIX – Niedzielę Papieską. W tym roku przyświeca jej hasło „Wstańcie chodźmy!”. Chcemy również dołożyć swoją „cegiełkę” do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek. Za tydzień po każdej Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

2. Jednostka Strzelecka 1031 Tykocin ogłasza rekrutacje ochotników do plutonu szkolnego. Odbędzie się ono w niedzielę 27.10.2019 O GODZINIE 9:00 – parking przed kościołem. Więcej informacji na profilu FB parafii i Jednostki. Zapraszamy https://www.facebook.com/js1031/posts/2425444861036885

3. Zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które odbędzie się w  następną niedzielę, w klasztorku o godzinie 18.30. Przypominamy o przyniesieniu ze sobą świec.

4. Tradycyjnie w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 10.00 odbędzie się modlitewne spotkanie Kółek Różańcowych, istniejących w naszej parafii.

5. Dziękujemy za okazywaną życzliwość wspierania rozpoczętego generalnego remontu naszego kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Popowlan – 400zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 100zł, matka chrzestna – 100zł oraz anonimowi ofiarodawcy – 1 200zł. Bóg zapłać!

6. Kolejne spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

7. Dziękujemy  paniom z Jeżewa Starego za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 12 października br., na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Jeżewa Nowego.

8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Moniki Świętorzeckiej, lat 89, mieszkanki Nieciec. Wieczny odpoczynek…