XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Jutro 13 czerwca br. przypada liturgiczne wspomnienie Św. Antoniego Padewskiego. Od wielu lat dzień ten jest obchodzony szczególnie uroczyście w klasztorku. Suma odpustowa połączona z procesją Eucharystyczną o godzinie 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 9.00. Tego też dnia o godzinie 18.30 Nabożeństwo Fatimskie – rozpocznie się Mszą Świętą, następnie procesja z figurą M.B. Fatimskiej (zabieramy ze sobą świece i lampiony), na zakończenie Apel Maryjny.

1. Niebawem 23 czerwca br. o godzinie 8.15 odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2015/2016, w związku z tym zachęcamy dzieci i młodzież do korzystania z Sakramentu Pokuty najlepiej – przed poranną lub wieczorną Mszą Świętą.
  2. Za tydzień, po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  3. Rozpoczęły się dni modlitw o urodzaje, szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo w pracy dla rolników. W najbliższym czasie modlitwy te zostaną odprawione w:

19 czerwca br. o godzinie 15.00 – Sawino;

19 czerwca br. o godzinie 15.00 – Jeżewo Nowe

19 czerwca br. o godzinie 19.00 – Popowlany.

26 czerwca br. o godzinie 14.00 – ul. Kaczorowska i ul. Piłsudskiego.

26 czerwca br. o godzinie 14.00 – Łopuchowo.

1. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Wojciech Sokół, kawaler zamieszkały w Tykocinie i Iwona Jadwiga Hamrol, panna zamieszkała w Tykocinie, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź I.
  2. Dziękujemy osobom, które życzliwie wspierają plany remontu naszego kościoła parafialnego. W ostatnim czasie swój dar na ten cel w wysokości 600zł złożyły członkinie Koła Różańcowego z ul. Piłsudskiego – zelatorka Pani Stanisława Grabowska oraz 100zł ofiarowali uczestnicy nabożeństwa majowego z Popowlan. Bóg zapłać!
  3. W dniach 7-14 października organizowana samolotowa jest pielgrzymka do Francji. W programie m.in. Lourdes, Paryż. Koszt 1950 zł. + 330 euro. Szczegóły i zapisy u ks. Marcina w klasztorku.
  4. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Mirosława Czeladko, lat 78 z Siekierk i Śp. Sławomira Maksa lat 51 z Łopuchowa. Wieczny odpoczynek…