XXXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W najbliższą sobotę 21 listopada br. o godzinie 11.00 odbędzie się organizacyjne spotkanie z inspektorem Grzegorzem Gardockim i innymi osobami należącymi do organizacji społeczno-wychowawczej „Strzelec”. Na spotkanie to zapraszamy szczególnie młodzież gimnazjalną i licealną, chłopców i dziewczęta

– zainteresowanych uczestnictwem w ciekawych zajęciach z zakresu szkoleń wojskowych, wychowania patriotyczno-obronnego, survivalu, nauki sztuk walki, działań antyterrorystycznych, zajęć teoretycznych i gier terenowych, letnich i zimowych obozów szkoleniowo-wychowawczych. Bliższe informacje u ks. Jarosława.

Jeśli są osoby, które pragnęłyby należeć do Związku Piłsudczyków Rzeczpospolitej, kultywując Polską Tradycję historyczną – prosimy o kontakt z ks. Proboszczem lub z ks. Jarosławem

2. Za tydzień, w niedzielę 22 listopada po Mszy Świętej o godzinie 17.00 odbędzie się w sali Alumnatu spotkanie Domowego Kościoła. Jeśli chcecie umacniać swoją wiarę, pielęgnować miłość małżeńską, uczyć się rozwiązywania konfliktów małżeńskich, doświadczać życia we wspólnocie, nawiązywać głębszy kontakt z dziećmi – już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie małżonków z naszej parafii.

3. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tace są przeznaczone na organizację Światowych Dni Młodzieży. Za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

4. Dziękuję wszystkim osobom, które już dzisiaj wspierają nasze przyszłoroczne plany inwestycyjne, związane z remontem kościoła. W ostatnim czasie swoje ofiary na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Popowlan – 200zł, Stelmachowa – 50zł, Bagienek – 100zł, Jeżewa Starego – 70zł, Broniszewa – 100zł. Bóg zapłać!

5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Zdzisława Kozłowskiego, lat 83 z Tykocina. Wieczny odpoczynek…