XXIX Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIX Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Pana Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Pana Boga nie poznały.


Zachęcamy szczególnie w tym tygodniu do różańcowej modlitwy za Misje. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Można także dzisiaj po każdej Mszy Świętej oraz w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej zamawiać na podobnych jak w ubiegłym roku zasadach –  całoroczne modlitwy za naszych bliskich zmarłych tzw. Wypominki. Czytane są one w każdą niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00.

3. Dziękujemy  paniom z Sanik za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 26 października br., na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z tej samej miejscowości.

4. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim osobom i rodzinom, które okazują swoją życzliwą pomoc i wsparcie prowadzonego remontu naszej świątyni. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożył anonimowy ofiarodawca z Siekierk – 200zł. Bóg zapłać!

         Pragnę poinformować, że podczas ubiegłotygodniowej zbiórki do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – zebrano ogółem 2 150 złotych, co stanowi rekordową kwotę na przestrzeni ostatnich lat.