XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

„Ci, którzy wiedzą, że żaden ciężar grzechów ich nie przygniata, stoją wprawdzie na drodze sprawiedliwości, nic niedozwolonego nie czynią, jednakże niebiańskiej ojczyzny usilnie nie pragną (…) często są leniwi, gdy idzie o spełnienie czegoś szczególnie dobrego, gdyż bardzo są pewni siebie, iż żadnego większego zła nie popełnili”. (św. Grzegorz Wielki)

1. Pragniemy ponowić nasze zaproszenie dla dzieci i rodziców do uczestnictwa  w niedzielnej Mszy Świętej o godzinie 12.00. Słowa tego apelu kierujemy szczególnie do dzieci, które w tym roku przystąpią, do I Komunii Świętej.

2. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym, bezpośrednio po Sumie spotkanie Rady Parafialnej.

3. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej zbierane są ofiary do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.

4. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby  Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

5. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika na nowy 2014 rok. Cena 25 zł za sztukę.

6.  Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej zaprasza na zajęcia muzyczne. W ofercie są; indywidualne lekcje na wybranym instrumencie, lekcje piosenki rozrywkowej, lekcje teorii muzyki, możliwość grania i śpiewania zespołowego, wykorzystanie komputera w prostych aranżacjach, udział w konkursach i przeglądach. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek. Telefon kontaktowy: 85 718 17 19; 506 054 197.

7. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Wojciech Łotowski, kawaler zamieszkały w Sanikach i Monika Konopka, panna zamieszkała w Lipnikach – oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II. Artur Tryskuć, kawaler zamieszkały w Sawinie parafii tutejszej i Ewelina Pogorzelska, panna zamieszkała w Złotorii. Zapowiedź I.

8. W minionym tygodniu odbył się w naszym kościele pogrzeb Śp. Aleksandra Waszczuka, lat 89. Wieczny odpoczynek…