XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

1. Pragnę na ręce tegorocznych Starostów Dożynek Parafialnych złożyć serdeczne podziękowania rodzinom z Dobek i Lipnik – za przygotowanie i całą organizację naszego dziękczynienia za plony. Bóg zapłać!

2. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 10.00 zapraszam wszystkich radnych i radne parafialne na spotkanie, które będzie dotyczyć ważnych bieżących spraw funkcjonowania naszej wspólnoty.

3. W związku z przeprowadzką Księdza Prałata do Domu Wspólnoty Kapłańskiej w Łomży, pragniemy poinformować, że Ksiądz Prałat będzie codziennie odprawiał naszą jedną intencję, która była przyjęta w Tykocinie. Intencja ta zostanie wymieniona podczas Mszy Świętej, na którą była przyjęta wraz informacją, o miejscu jej sprawowania.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane po puszek są przeznaczone na Diecezjalne Radio Nadzieja.

5. Dziękuję 2 paniom z ul. Gasztołda, ul. Jordyka, ul. Górnickiego za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła. Z prośbą o podobną pomoc z niepodobną co do liczebności grupą osób – zwracam się w najbliższą sobotę 19 września na godzinę 10.00 – do rodzin z Jeżewa Starego.

6. Podziękowania dla osób, które z życzliwością wspierają rozpoczęty remont kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Szepietowa – 100zł, Tykocina Nowe Miasto – 200zł, Siekierk – 200zł, Jeżewa Starego 100zł oraz członkinie Koła Różańcowego z ul. 11 Listopada 1 000zł. Bóg zapłać!

7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: Śp. Jadwigi Śleszyńskiej, lat 74 – mieszkanki Tykocina, Śp. Haliny Słowikowskiej, lat 76 mieszkanki Choroszczy, Śp. Grażyny Krzewskiej, lat 52 miesdzkanki Nieciec. Wieczny odpoczynek…