XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku szkolnym przystąpi do Sakramentu Bierzmowania oraz rodzicami dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Zapraszamy.

2. Przypominam, że uroczystość pożegnania Księdza Prałata, odbędzie się w następną niedzielę 13 września br. podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00.

3. Dziękuję kolejnej grupie przedstawicieli rodzin ze Stelmachowa za wczorajsze sprzątanie kościoła, z prośbą o podobną pomoc na najbliższą sobotę 12 września br. na godzinę 10.00 – zwracam się do rodzin z ul. Gasztołda, ul. Jordyka, ul. Górnickiego.

4. Dziękujemy także wszystkim, którzy życzliwie wspierają nasz trwający gruntowny remont świątyni. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Nieciec – 100zł, Rzędzian – 100zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 200, 200, 200 i 500zł. Bóg zapłać!

5. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Tadeusza Kopczewskiego, lat 78 – mieszkańca Tykocina i Śp. Tadeusza Sakowicza, lat 87 – mieszkańca Białegostoku. Wieczny odpoczynek…