XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Dziękuję Księdzu Jarosławowi za troskę o porządek i bezpieczeństwo na trasie przemarszu. Bóg zapłać za piękne świadectwo wiary jakim było wspólne, radosne wędrowanie do Matki.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

2. Dziękujemy wszystkim osobom, które systematycznie darem modlitwy i ofiarami wspierają trwający remont naszego kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: pielgrzymi, którzy wędrowali do Krypna – 562zł, anonimowi ofiarodawca z Tykocina 100, Kolonii Tykocin – 500zł, Państwo Młodzi – 50zl, anonimowy ofiarodawca z Jeżewa Starego – 300zł; oraz 240zł z przeznaczeniem na rozbudowę cmentarza. Bóg zapłać!

3. Za tydzień, po Mszy Świętej o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Dawid Bogucki, kawaler zamieszkały w parafii św. Floriana w Białymstoku i Katarzyna Baczewska, panna zamieszkała w Tykocinie. Zapowiedź II.

5. Za tydzień po każdej niedzielnej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji.