XXI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Chrześcijanie to światło świata – pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Trwają doroczne adoracje Najświętszego Sakramentu – Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. W dniu dzisiejszym i jutro porządek adoracji będzie następujący: po Mszy Świętej o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 – wspólna adoracja, po niej indywidualne modlitwy; o godzinie  17.00 – wspólna adoracja, po niej Mszą Święta.

Zachęcamy do adoracji indywidualnych. Dni Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa są także dobrą okazją do skorzystania z Sakramentu Pokuty dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego.

2. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Za tydzień – na uzyskanie środków jakie Stolica Apostolska potrzebuje do należytego pełnienia służby wobec całego Kościoła.

3. Sakrament Małżeństwa w najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Robert Zbigniew Milewski, kawaler zamieszkały w Broniszewie i Magdalena Milewska, panna zamieszkała w Broniszewie, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II. Kotyński Mateusz, kawaler zamieszkały w Białymstoku parafia N.M.P. Królowej Rodzin i Koszewska Katarzyna, panna zamieszkała w Tykocinie. Zapowiedź I.

4. Dziękujemy wszystkim osobom, które na różny sposób i systematycznie wspierają idee remontów naszego kościoła. Niebawem zakończymy remont organów, w miniony piątek dokonaliśmy modernizacji przyłącza energetycznego kościoła z linii napowietrznej na podziemną. W ostatnim czasie swój dar złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Chicago – 110zł, Kolonii Tykocin 100$, 100zł, 500zł, z Pajewa Kolonii 400zł, Tykocina 200zł, Sokół – 100zł, Zielonki – 500zł, Łopuchowa – 100zł, anonimowy ofiarodawca 300zł i Państwo Młodzi – 300zł. Bóg zapłać!

5. Przypominamy, że tegoroczne gminno-parafialne uroczystości Dziękczynienia za plony odbędą się 6 września br. podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00. Głównymi organizatorami ze strony parafii są mieszkańcy Kolonii Tykocin i Sierk. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.