XX Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XX Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W dniu jutrzejszym przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. – doroczny odpust w naszej parafii. Sumie odpustowej przewodniczył będzie ks. Tomasz Trzaska.

Bardzo proszę asystę procesyjną, strażaków, osoby noszące feretrony i chorągwie o właściwe i wcześniejsze ich przygotowanie. Zapraszam także do udziału w liturgii i procesji odpustowej wszystkich ministrantów, dzieci, dziewczynki sypiące kwiatki i wszystkie osoby zaangażowane w przebieg procesji!

Po każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie kwiatów i ziół. Z wdzięcznością przynieśmy do kościoła pierwociny kwiatów, roślin zielonych i ziół leczniczych, aby Bóg za przyczyną Wniebowziętej ustrzegł je od wszelkiej szkody oraz by służyły ludziom i zwierzętom.

2. W następną niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na uzyskanie środków jakie Stolica Apostolska potrzebuje do należytego pełnienia służby wobec całego Kościoła.

3. Dziękujemy wszystkim osobom, które na różny sposób i systematycznie wspierają idee trwającego remontu naszego kościoła. W ostatnim czasie swój dar złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: Herman – 500zł, Sawina – 100zł i z Tykocina – 200zł, z Jeżewa Nowego – 200zł. Bóg zapłać!

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Jadwigi Kapica. Lat 91 z Kolonii Tykocin i Śp. Jerzego Sadowskiego, lat 72 z Popowlan. Wieczny odpoczynek…