XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragniemy ponowić nasze zaproszenie do uczestnictwa w Apelu Jasnogórskim, w łączności z pielgrzymami, którzy wyruszyli na pątniczy szlak. Wspólną modlitwę rozpoczyna Msza Święta o godzinie 20.30. Przypominamy, że w dni powszednie (oprócz niedziel!) nie będzie Mszy Świętej o godzinie 17.00.


W najbliższy piątek – 6 sierpnia, będziemy przeżywali Święto Przemienienia Pańskiego. Przemienienie Pańskie to święto radości i nadziei, że przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich. Porządek Mszy Świętych tego dnia będzie następujący; 8.00 i 20.30, 9.00 – w klasztorku oraz związane z wieloletnią tradycją Msze Święte o godzinie 10.00 w Siekierkach, o 19.00 w Sawinie.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca – nabożeństwa tych dni będą odprawione po porannej i wieczornej Mszy Świętej.

         4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Jarosław Serafin, kawaler parafii tutejszej i Karolina, Maria Wilk, panna z parafii Siemiatycze Stacja – zapowiedź II; Krzysztof Łukasz Zając z parafii w Czuchowie i Wioleta Grabowska, panna parafii tutejszej – zapowiedź I; Paweł Sitowicz, kawaler i Emilia Rakowicz, panna oboje parafii tutejszej – zapowiedź I.

         5. Za tydzień podczas każdej Mszy Świętej ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.