XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Za tydzień, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 10.00 – spotkanie z Kółkami Różańcowymi i wspólna modlitwa.

2. Dziękujemy Paniom z Herman za pomoc i we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę (12 sierpnia br., na godzinę 10.00) zwracamy się do rodzin z Tykocina Kolonii.

3. Jak już informowaliśmy – zachęcamy do lektury jednego z najpoczytniejszych tygodników w kraju – Gościa Niedzielnego. To specjalna propozycja dla osób stawiających wyższe wymagania swojej wierze, poszukujących. Egzemplarze w cenie 5 zł za sztukę wyłożone są pod amboną.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Konrad Stachurski, kawaler zamieszkały w Tykocinie parafii tutejszej i Karolina Figlerowicz, panna zamieszkała w parafii w Szepietowo, zapowiedź II; Dominik Król, kawaler zamieszkały w miejscowości Ciosny, parafii Wiśniew i Magdalena Bystrowska, panna zamieszkała w Sawinie, parafii tutejszej, zapowiedź II; Damian Choiński, kawaler zamieszkały w miejscowości Cibory Witki, parafia Zawady i Sylwia Sawicka, panna zamieszkała w Siekierkach, parafii tutejszej, zapowiedź I.

5. Trwają zaawansowane prace remontu naszego kościoła, niebawem rozpoczniemy kolejny ich etap wykonanie ogrzewania kościoła. Dziękujemy wszystkim osobom, które systematycznie wspierają te inwestycję. W ostatnim tygodniu swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Tykocina – 300zł, z Broniszewa – 200zł. Bóg zapłać!

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Marii Kalisty, lat 69 ze Stelmachowa. Wieczny odpoczynek