XVII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

BÓG DZIELI NAS NA TYCH CO SIĘ MODLĄ I TYCH CO SIĘ NIE MODLĄ!

1. Pragnę podziękować osobom, które z troską myślą o naszej świątyni za składane  ofiary i dar modlitwy. W ostatnim tygodniu przekazano mi następujące ofiary – anonimowi ofiarodawcy z Sierk – 500zł, Tykocina – 50zł i z Popowlan – 400zł. Bóg zapłać!

2. Jako współpartnerzy pragniemy serdecznie zaprosić zainteresowanych na festiwal muzyczny pt. „Wyśpiewajmy razem …Tykocin Królewskie śpiewanie”, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2013 roku. W programie m.in. koncert w Synagodze, na zamku, w alumnacie oraz transmitowana przez Radio Nadzieja i inne lokalne media Msza Święta z naszego kościoła w artystycznej oprawie muzycznej – zapraszamy, najbliższa niedziela, godzina 12.00. Więcej informacji znajdziecie na banerach reklamowych, na naszej stronie internetowej oraz w mediach lokalnych.

3. W najbliższy piątek – 2 sierpnia br. przypada święto „Porcjunkuli” – Matki Bożej Anielskiej. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny pod warunkiem nawiedzenia kościoła, stanu łaski uświęcającej, przystąpienia do Komunii Świętej, odmówienie modlitw Ojcze nasz, Wierzę w Boga, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Przewidujemy tego dnia specjalne nabożeństwo w klasztorku o godzinie 12.00.

4. W tym tygodniu przypada I Piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-piątkowe o godzinie 17.00; pierwszo-sobotnie po Mszy Świętej o godzinie 7.30.

5. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

6. Poproszono nas o ogłoszenie następującego komunikatów:

Od września bieżącego roku, w Ośrodku Zdrowia w Jeżewie Starym pracę rozpoczyna lekarz rodzinny Pani dr. Dorota Móżdżyńska. Serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności byłych pacjentów placówki. Gabinet będzie czynny od poniedziałku do piątku. Zainteresowanych prosimy o składanie deklaracji wyboru przychodni. Deklaracje oraz dodatkowe informacje u sołtysa wsi Jeżewo Stare.

W imieniu organizatorów kieruję do zainteresowanych zaproszenie do uczestnictwa w debacie o Tykocinie; która odbędzie się w dniach 2-3 sierpnie br. na Placu Czarnieckiego pod pomnikiem. Piątek początek godzina 21.00, w sobotę godzina 15.00.

media