XVI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne. - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne.

Zbliża się wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Pragnę poinformować, że w następną niedzielę 25 lipca br. odbędzie się poświęcenie pojazdów: w kościele parafialnym – po Mszy Świętej o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00; w klasztorku po Mszy Świętej o godzinie 9.00 i 11.00.


Pamiątką tegorocznego poświecenia będzie specjalny breloczek z wizerunkiem oblicza Matki Bożej Tykocińskiej. Pamiętajmy jednak, że ten obrzęd nie zwalania nas z obowiązku zachowania rozsądku w kierowaniu pojazdem oraz stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

2. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Wilczewski i Katarzyna Pilis – oboje parafii tutejszej – zapowiedź II.

3. W czwartek 5 sierpnia Parafia w Radulach organizuje spływ kajakowy dla dzieci i młodzieży po rzece Krutynia. Wyjazd z Radul o godzinie 9.00, jest możliwość dołączenia się w Tykocinie. Powrót – godzina 20.00. Po spływie czas wolny w Mikołajkach. Koszt – 50zł (w tym wypożyczenie kajaków, ubezpieczenie, ratownik). Zapisy i więcej informacji u ks. proboszcza z Radul – tel. 692077483.

Po Mszy Świętej o godzinie 10.00 i 12.00 będzie można nabyć książkę Pani Ewy Cywińskiej pt. Mój Tykocin. Będzie to także okazja do spotkania z autorką, wieloletnią kierowniczką Muzeum w Tykocinie.