XVI NIedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVI NIedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

1. Zbliża się wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców. Pragnę poinformować, że w następną niedzielę 26 lipca br. odbędzie się poświęcenie pojazdów: w kościele parafialnym – po Mszy Świętej o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00;

w klasztorku po Mszy Świętej o godzinie 9.00 i 11.00. Pamiątką tegorocznego poświecenia będzie specjalny różaniec kierowcy oraz naklejka. Pamiętajmy jednak, że ten obrzęd nie zwalnia nas z obowiązku rozwagi i roztropności w kierowaniu pojazdem oraz stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie wspierają podjęty wysiłek remontu kościoła. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Kół Różańcowych, istniejących na terenie naszej parafii. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Sawina – 100zł, Sanik – 100zł, Tykocina – 300zł, Koło Różańcowe z ul. Piłsudskiego – 400zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 200zł i 300zł, Państwo Młodzi – 500zł. Bóg zapłać!

3. Dziękujemy paniom z Choroszczańskiej 11 i 11A za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 25 lipca, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Sawina.

4. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

5. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które niebawem przystąpią do I Komunii Świętej.