XV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Z dniem dzisiejszym kończy pracę w naszej parafii organista – Pan Rafał Orzołek. Składamy nasze podziękowania za dwuletnią pracę na tym stanowisku.

Dziękuję za opiekę nad scholą parafialną oraz chórem, który odnosił swoje pierwsze wielkie sukcesy. Podziękowania kierujemy także na ręce Pani Emilii, małżonki Pana Rafała. Całej rodzinie – życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie wspierają podjęty wysiłek remontu kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Siekierk – 100zł, Rzędzian – 200zł, Łap – 200zł, Sanik – 200zł. Bóg zapłać!

3. Dziękujemy paniom z  ul. Złotej i Pajewa Kolonii za posprzątanie kościoła, z prośbą o podobną pomoc w najbliższą sobotę 20 lipca, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z ul. Piłsudskiego.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osobyJan Bystrowski, kawaler i Magdalena Lenczewska, panna oboje parafii tutejszej – zapowiedź II; Marcin Zdanowski, kawaler zamieszkały w parafii Czartajew i Wioleta Kalinowska, panna zamieszkała Kolonia Tykocin, parafii tutejszej – zapowiedź I.

5. 6W minionym Tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Zofii Najeckiej, lat 82, mieszkanki Tykocina. Wieczny odpoczynek…