XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne. - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne.

Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

1. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przez cały czas życzliwie wspierają rozpoczęte remonty naszego kościoła. Pragnę nadmienić, że prowadzenie tak szerokiego zakresu prac, wymaga od nas zgromadzenia co 3 miesiące kwoty ponad 80 000 złotych.  W ostatnim czasie swój dar na wsparcie prowadzonych prac złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Broniszewa – 1 000zł, z Kolonii Tykocin – 200zł, Koło Różańcowe z ul. Jordyka – 660zł. Bóg zapłać.
  2. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Paweł Wilczewski, kawaler zamieszkały w Łopuchowie, parafii tutejszej i Karolina Zalewska, panna zamieszkała w miejscowości Grodzkie Stare, parafia Kulesze, zapowiedź I .
  3. Dziękujemy Paniom ze Stelmachowa Kolonii za pomoc i we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę (15 lipca br., na godzinę 10.00) zwracamy się do rodzin z ul. Klasztornej.
  4. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Mirosława Józefa Zalewskiego , Śp. Tadeusza Grzegorza Lenczewskiego, lat 68 . Wieczny odpoczynek…