XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne. - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które swoją pomocą, darem modlitwy, ofiarą pieniężną – wspierają ideę remontu naszej świątyni. W ostatnim czasie swój dar złożył  anonimowy ofiarodawca z Tykocina – 50zł, 200zł i 200zł z USA 250zł.. Bóg zapłać!

2. Niebawem rozpocznie się czas żniw, a co za tym idzie – dziękczynienia za tegoroczne plony. Zwracam się zatem do mieszkańców Sierki i Kolonii Tykocin z prośbą o zorganizowanie wieńców dożynkowych; zachęcam do uczestnictwa w dziękczynieniu za plony pozostałe miejscowości parafii. Termin dożynek zostanie wkrótce ogłoszony.

3. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Mateusz Okuła, kawaler zamieszkały w Łopuchowie i Aneta Maliszewska, panna zamieszkała w Nieciecach, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II. Daniel Cimoch, kawaler zamieszkały w Łaziukach – parafia Krosno i Kamila Dąbrowska, panna zamieszkała w Tykocinie. Zapowiedź II. Piotr Stankowski, kawaler zamieszkały w Tykocinie i Diana Łupińska, panna zamieszkała w miejscowości Rzońce parafia Sokoły. Zapowiedź I. Piotr Mościcki, kawaler zamieszkały w Kruszewie parafia Kobylin i Mariola Wilczewska, panna zamieszkała w Jeżewie Nowym parafii tutejszej. Zapowiedź I.

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Janiny Wiśniewskiej, lat 78, mieszkanki Dobek. Wieczny odpoczynek…