XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Prace remontowe przy naszym kościele wkraczają w swoją zasadniczą fazę. Obecnie na placu budowy operują trzy firmy. Intensywność tych działań stwarza wielkie niebezpieczeństwo dla osób wkraczających w strefy robót.

Zwracamy się zatem z prośbą o stosowanie się do zakazów znajdujących się na znakach ostrzegawczych umieszczonych na placu budowy oraz poleceń pracowników firm budowlanych.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wspierają wysiłek remontu naszej świątyni. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa młodych gospodarzy z Sanik, którzy niemal na każdą prośbę odpowiadają życzliwą pomocą. Niestety przy tak skomplikowanej materii remontowej, jaką jest przestrzeń zabytkowa nie da się precyzyjnie przewidzieć wszystkich działań, stąd nieocenione staje się szybkie przyjście ze wsparciem.

W ostatnim czasie swój dar na potrzeby trwającego remontu złożyły następujące osoby: anonimowi ofiarodawcy z Tykocina – 200zł oraz ze Stelmachowa – 100zł. Wszystkim – Bóg zapłać!

2. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Tomasz Stefan Palonka, kawaler zamieszkały w Zamościu parafia św. Tomasza Apostoła i Agnieszka Biełaga, panna zamieszkała w Tykocinie parafii tutejszej. Zapowiedź II. Kamil Sokólski, kawaler zamieszkały Łopuchowo parafii tutejszej i Paulina Urszula Popławska, panna zamieszkała w miejscowości Szorce parafia Trzcianne. Zapowiedź I. Maciej Karpiński, kawaler zamieszkały w Kowalewszczyźnie parafia Waniewo i Magda Grygutis, panna zamieszkała w Tykocinie parafii tutejszej. Zapowiedź I. Karol Słowikowski, kawaler zamieszkały w Tykocinie parafii tutejszej i Ewelina Kukla, panna zamieszkała w miejscowości Laski Małe parafia Wiśniewo Ełckie. Zapowiedź I. Tomasz Jaworowski, kawaler zamieszkały w Klepaczach, parafia Niewodnica Kościelna i Anna Konopko, panna zamieszkała Lipniki parafii tutejszej. Zapowiedź I.