XIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Nie tylko praca jest wolą Bożą, ale i odpoczynek. Dla człowieka podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, lecz gniazdo jest tylko jedno.


W wakacje i urlop – łatwiej możemy znaleźć czas na nawiedzenia świątyni i indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Prosimy szczególnie rodziców – dopilnujcie obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej, was i waszych dzieci, zwłaszcza kiedy przebywają poza rodzinnym domem!

Serdecznie witamy przybywających do nas Wakacyjnych Gości.

Zapraszamy na niedzielne Msze święte – w kościele parafialnym – sobota godzina 20.00 (Msza Święta niedzielna, antycypowana), w niedzielę o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00, w klasztorku 9.00 i 11.00.

W dni powszednie godzina 7.00 i 17.00, w klasztorku godzina 9.00

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca, nabożeństwa tych dni będą odprawione po Mszy Świętej o godzinie 7.00 i 17.00.

3. W najbliższy wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą odprawiane w porządku świątecznym o godzinie 8.00; 10.00 i 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na wspieranie dzieł prowadzonych przez Stolicę Apostolską.

4. W dniach 24 września do 2 października planujemy zorganizować samolotową pielgrzymkę do Hiszpanii. W programie m.in. Avila, Madryt, Toledo, Kordoba, Sevilla, Giblartar, Malaga i Granada; koszt 1750 zł. + 490 Euro. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze DPS w Tykocinie (klasztorek) oraz u ks. Marcina.

5.W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Wiesława Koroś, lat 73 mieszkańca Popowlan, Śp. Stanisława Gołebiewska, lat 90, mieszkanka Tykocina. Wieczny odpoczynek…