XII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Jest w naszej aktywności czas na pracę i czas na odpoczynek, czas na troskę o ducha i o ciało.


Pan Bóg też jeździ na wakacje, pod warunkiem, że my zabierzemy Go ze sobą, a nie zostawimy w domu. Zabrać ze sobą Boga na wakacje, to na pewno rozmawiać z Nim na modlitwie każdego dnia; dziękować Mu za słońce, piękno krajobrazu, który odkrywamy; za dobroć ludzi, której doświadczamy; za wiele chwil radości, które nas spotkają! Każda chwila wakacyjnej radości czy szczęścia może być ofiarowana Panu Bogu. Nam i naszym bliskim najlepiej przysłużą się wakacje przeżyte w zgodzie z duchem Ewangelii, pięknem przyrody i dziedzictwem kultury. Wszystko ku większej chwale Bożej.

Serdecznie witamy przybywających do nas Wakacyjnych Gości.

Zapraszamy na niedzielne Msze Święte – w kościele parafialnym:

w sobotę (Msza Święta niedzielna antycypowana) – godzina 20.00;

w niedzielę o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00,

w klasztorku o godzinie 9.00 i 11.00.

W dni powszednie godzina 7.00 i 17.00, w klasztorku godzina 9.00

Nasz kościół jest otwarty już przed poranną Mszą Świętą do godzin wieczornych, mamy zatem dość czasu, na skorzystanie z ciszy i kontemplacji Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Informujemy, że na czas wakacji zawieszone są spotkania Odnowy w Duchu Świętym i kręgu biblijnego.

2. W najbliższą sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą odprawiane w porządku świątecznym o godzinie 8.00; 10.00 i 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na wspieranie dzieł prowadzonych przez Stolicę Apostolską. Jest to także dzień imienin naszego wikariusza – księdza Piotra. Pamiętajmy, o tym wydarzeniu – szczególnie w naszych modlitwach.

3. Dziękujemy osobom, które pielgrzymowały do Fatimy za ufundowanie zielonego ornatu do sprawowania Mszy Świętej – Bóg zapłać!