XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W następną niedzielę 20 czerwca br. podczas Mszy Świętej o godzinie 12.00 – 11 par małżeńskich. Obchodzić będzie Jubileusz 50-lecia Sakramentu Małżeństwa. Dziękujmy Bogu za łaski tego Sakramentu i prośmy o obfitość Jego błogosławieństwa dla Jubilatów oraz ich rodzin.


2. Dziękujemy wszystkim, którzy z życzliwością i systematycznie wspierają ideę remontu naszego kościoła w ostatnim czasie swój dar złożyły następujące osoby: anonimowy ofiarodawca z Tykocina – 500, 200, i 100 złotych, narzeczeni – 100zł. Bóg zapłać!

Słowa podziękowania kierujemy także pod adresem Państwa Emilii i Mariuszowa Jabłońskich, za tradycyjne ufundowanie lodów wszystkim młodszym uczestnikom procesji na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. 

3. Kończą się dni modlitw o urodzaje, szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo w pracy dla rolników. Najbliższe modlitwy o urodzaje odbędą się:

17 czerwca br. o godzinie 17.00 – Dobki.

4. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na KUL i cele edukacyjne Diecezji.

5. Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na spektakl teatralny pt. „Tajemnica Eucharystii”, który powstał na podstawie objawień Cataliny Rivas – niedziela 20 czerwca br. godz. 20.00, sala remizy O.S.P. w Tykocinie. Wstęp wolny.

6. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Dorota Sikorska, panna parafii tutejszej i Karol Sikorski kawaler z parafii Zawady – zapowiedź II; Kamil Zajkowski, kawaler z parafii Zawady i Natalia Czyżewska, panna parafii tutejszej – zapowiedź I.

7. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory Biblijne”, które odbędzie się na plebanii w najbliższą środę o godzinie 19.30. Tematem konferencji oraz wspólnej dyskusji – będzie – Wiara kobiety kananejskiej. Zapraszamy.

8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Henryka Arciszewskiego, lat 74, mieszkańca Jeżewa Starego, Śp. Ireny Malik, lat 82, mieszkanki Tykocina. Wieczny odpoczynek…