X Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

X Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W dniu 13 czerwca br. – liturgiczne wspomnienie św. Antoniego z Padwy, doroczny odpust w klasztorku – Suma o godzinie 11 tej. Tego też dnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie – początek o godzinie 18.30. Pamiętajmy o przyniesieniu ze sobą świec.

2. Kończą się dni modlitw o urodzaje, szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo w pracy dla rolników. Najbliższe modlitwy o urodzaje odbędą się:

10 czerwca o godzinie 14.00 – Jeżewo Nowe (w kościele)

16 czerwca o godzinie 16.00 – Jeżewo Stare

17 czerwca o godzinie 14.00 –  Hermany

o godzinie 14.00 – Stelmachowo Kolonia (w kościele)

o godzinie 19.00 – Popowlany

3. Dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie wspierają podjęty wysiłek remontu kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Kolonii Tykocin – 200zł, małżeństwo z Tykocina 250zł, anonimowy ofiarodawca – 100zł oraz młodzież, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania – 4 150zł. Bóg zapłać!

4. W dniach od 7 do 8 lipca br. organizowana jest pielgrzymka na 27 spotkanie Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. Koszt pielgrzymki 150zł. Wyjazd 7 lipca br. o godzinie 7.00 sprzed kościoła. Zapisy do 24 czerwca br. u Pani Eli Słowikowskiej i Krystyny Cackowskiej (tel. 85 7181673). Serdecznie zapraszamy.

5. Dziękuję Paniom z Sierk, uczestniczącym we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę na godzinę 10.00 – zwracam się do mieszkańców z Siekierk.

6. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Mateusz Huczko, kawaler i Barbara Sokólska, panna oboje parafii tutejszej – zapowiedź I; Kamil Samborski, kawaler z parafii Jasionówka i Edyta Kiercul, panna parafii tutejszej – zapowiedź I.

7. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Józefa Kuplińskiego, lat 61 z Sierk. Wieczny odpoczynek…