VII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Nowości - Parafia Tykocin

VII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W trwającym Roku Ducha Świętego, w imieniu istniejącej w naszej parafii Odnowy w Duchu Świętym – zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które rozpoczną się w poniedziałek 4 marca br. o godzinie 18.45. Miejscem spotkań będzie sala refektarza na plebanii. Zachęcamy – przyjdź zasmakuj w miłości Boga i Jego kojącej bliskości. Propozycja zaproszenia nie ogranicza się wyłącznie do osób mieszkających na terenie naszej parafii. Zapraszamy!

Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 17.00 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

         2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Nabożeństwa tych dni zostaną odprawione bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 6.30 i 17.00.

         Za tydzień w niedzielę, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, podczas Mszy o godzinie 17.00 zapraszamy na śpiew niedzielnych Nieszporów. 

3. Dziękujemy rodzinom z Kolonii Tykocin za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę – 2 marca, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Siekierk.

4. Dziękujemy osobom, które ze stałą życzliwością wspierają rozpoczęty gruntowny remont naszej świątyni. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Tykocina i Siekierk po 200zł. Bóg zapłać!

5. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. 

         6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Waldemara Sitowicza, lat 54, mieszkańca Tykocina. Wieczny odpoczynek…