VII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

VII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W minionym 2016 roku odbywały się w naszej parafii Jubileuszowe Misje Święte. Konsekwencją tych spotkań będzie tegoroczna renowacja Misji Świętych, która odbędzie się w dniach 12 – 16 marca br. Zastąpi ona tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne, dlatego już dzisiaj zachęcamy do licznego uczestnictwa w naukach i Mszach Świętych, które pozwolą nam jeszcze owocniej przeżyć cały czas Wielkiego Postu.

2. Informujemy, że Sakrament Bierzmowania klas II i III gimnazjum odbędzie się 20 maja br. o godzinie 17.00; natomiast grupa dzieci klas III szkoły podstawowej przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej 4 czerwca br. podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00.

3. Od niedzieli 5 marca br. rozpoczynamy spotkania Kursu Przedmałżeńskiego. Odbywać się one będą w niedziele Wielkiego Postu, w salce na plebanii. Zainteresowanych – zapraszamy.

4. Składamy serdecznie podziękowania dla osób, które włączyły się w zbiórkę elektrośmieci koordynowaną przez organizację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dochody ze zbiórki będą przeznaczone na pomoc wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów.

         Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbieramy do puszek datki na pomoc Misjom w świecie.

5. W dniach od 10 do 12 marca 2017 roku odbędą się w Krypnie Trzeźwościowe rekolekcje Wielkopostne. Więcej informacji na plakacie.

         Przypominamy jednocześnie, że w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 odbywa się na plebanii – spotkanie grupy Anonimowych Alkoholików. Przyjść może każdy, kto potrzebuje wsparcia; spotkania są otwarte dla wszystkich, którzy mają problem z nadużywaniem alkoholu i potrzebują pomocy.

6. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Ireny Sokolewicz, lat 83 z Sierk. Wieczny odpoczynek…