VI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

VI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W minioną sobotę odbył się bal charytatywny, z którego dochód był w całości przeznaczony na wsparcie remontu naszej świątyni. Ogółem na ten cel zebraliśmy kwotę 11 440 złotych. Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim, dzięki którym taka impreza po raz pierwszy doszła do skutku!

Pozwólcie, że tym razem zrezygnujemy z anonimowości dobroczyńców, zatem podziękowania kieruję pod adresem Państwa Alicji i Waldemara Lenczewskich, którzy nieodpłatnie udostępnili nam salę wraz z całym zapleczem! Dziękuję wszystkim fundatorom fantów, które były licytowane podczas balu: Hannie Gładysz, Lucynie Mocarskiej, Maryli Frankowskiej, Oldze Baczewskiej, Grażynie Pogorzelskiej, Katarzynie i Tomaszowi Ostrowskim, Iwonie Łupińskiej, Edycie Cimoch, Magdalenie Trzcianko, Mariuszowi i Emilii Jabłońskim, Właścicielom restauracji Tejsza, Właścicielom Zamku w Tykocinie, Annie i Mariuszowi Dudzińskim, Marszałkowi Województwa Podlaskiego Stanisławowi Derehajło, Renacie i Zbyszkowi Kamińskim, Paniom z Koła Gospodyń w Tykocinie, Ewie Nartowicz, Wojciechowi Choińskiemu, Ewie Jaroszewskiej, Adamowi Bogdanowiczowi – prezenterowi muzycznemu balu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników balu za wytworzenie miłej atmosfery, dobrą zabawę i wsparcie głównej idei balu, gdyż każdy zakupiony bilet zawierał datek na remont kościoła. Podziękowania kieruję także pod adresem komitetu organizacyjnego balu – Annie Nartowicz, Iwonie Łupińskiej, Agnieszce Żmiejko, Annie i Robertowi Bogdanowicz. Dziękuję także wszystkim, którzy w swojej życzliwości dla idei remontu świątyni – wylicytowali fanty.

W ostatnim czasie swój dar na prace remontowe naszego kościoła złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Kolonii Saniki – 300zł i Tykocina – 100zł, Państwo Młodzi – 1000zł. Bóg zapłać!

2. Za tydzień, po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Dziękujemy Paniom z Lipnik i Bagienek – za wczorajsze sprzątanie kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę – 22 lutego na godzinę 10.00, zwracamy się do rodzin z Nieciec.

4. Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne na temat fotowoltaiki oraz programu rządowego „Mój prąd”, które odbędzie się w Zespole Szkół w Tykocinie w najbliższy czwartek 20 lutego godzinie 15.00.