V NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

V NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne

W piątek, 11 lutego 2022r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzić będziemy XXX Światowy Dzień Chorego. Tegoroczne orędzie papieskie zatytułowane zostało: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36)

Pragniemy skierować serdeczne pozdrowienia i zaproszenie osób starszych, chorych i cierpiących. 11 lutego br. o godzinie 9.00; organizujemy w klasztorku – parafialne obchody Dnia Chorego. Połączone one będą z Mszą Świętą i udzieleniem Sakramentu Chorych. Wszystkich chorych, niepełnosprawnych i im posługujących – serdecznie zapraszamy. Kierujemy także apel do osób, które dysponują samochodami, aby pomogli tym, którzy sami nie dadzą rady przybyć na tę uroczystość.

2. Za tydzień, bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 10.00 – comiesięczne modlitewne spotkanie z Kółkami Różańcowymi. To także kolejna szansa, aby włączyć się w modlitwę różańcową rodziców, modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy zainteresowanych.

3. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i akceptację planów inwestycyjnych, do których w bieżącym roku należeć będzie głównie dokończenie rozbudowy cmentarza grzebalnego. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Tykocina 300zł, Popowlan – 300zł, z Białegostoku – 300zł. Bóg zapłać!

4. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

5. Po świąteczno-kolędowej przerwie wznawiamy spotkania biblijne, które odbywają się na plebanii w środy o godzinie 19.00 oraz Odnowy w Duchu Świętym – w czwartki o godzinie 19.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Heleny Nartowicz, lat 81 z Broniszewa – Wieczny odpoczynek…