V Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

V Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W czwartek, 11 lutego 2021 r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzić będziemy XXIX Światowy Dzień Chorego. Tegoroczne orędzie papieskie zatytułowane zostało: „Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście”. Pragniemy skierować serdeczne pozdrowienia i zaproszenie osób starszych, chorych i cierpiących.


11 lutego br. o godzinie 9.00; organizujemy w klasztorku – parafialne obchody Dnia Chorego. Połączone one będą z Mszą Świętą i udzieleniem Sakramentu Chorych. Wszystkich chorych, niepełnosprawnych i im posługujących – serdecznie zapraszamy. Kierujemy także apel do osób, które dysponują samochodami, aby pomogli tym, którzy sami nie dadzą rady przybyć na tę uroczystość.

2. Za tydzień, jak w każdą II niedzielę miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 10.00  – modlitewne spotkanie z Kółkami Różańcowymi i wspólna modlitwa rodziców za dzieci. Zapraszamy.

3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na ratowanie życia małego Fabianka. Chłopczyk urodził się z poważną wadą serca, wymaga pilnego przeszczepu wątroby i skomplikowane terapii w Stanach Zjednoczonych, która jest jedyną szansą na uratowanie życia 2-letniego chłopca. Istnieje także możliwość włączenia się w tę akcję poprzez serwis www.siepomaga.pl/fabian zachęcamy do pomocy i włączenia się w tę akcję.

4. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. 

5. Dziękujemy przedstawicielom rodzin z Siekierk za wczorajsze sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!