Uroczystość Objawienia Pańskiego – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

Uroczystość Objawienia Pańskiego – ogłoszenia parafialne

Za nami pierwszy tydzień kolędowych spotkań.

Rodzinom, które odwiedziliśmy składamy serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie w swoich domach!

Przed nami kolejne wizyty kolędowe:

Poniedziałek (7 stycznia 2019 r.)

Jeżewo Stare – 2 ks.

Broniszewo – 1 ks.

ul. Wiesiołowskiego – 2 ks.

ul. Poświętna – 1 ks.

Wtorek (8 stycznia 2019 r.)

Saniki – 3 ks.

ul. Glogera – 2 ks.

ul. Zacerkiewna – 1 ks.

Środa (9 stycznia 2019 r.)

Kolonia Tykocin – 2 ks.

Hermany – 1 ks.

ul. Sokołowska – 3 ks.

Czwartek (10 stycznia 2019 r.)

Siekierki – 3 ks.

ul. Browarna – 1 ks.

ul. Złota – 1 ks.

ul. Kozia – 1 ks.

Piątek (11 stycznia 2019 r.)

Nieciece i Kiermusy – 2 ks.

Lipniki – 1 ks.

ul. Zagumienna – 2 ks.

Pl. Czarnieckiego, ul. Puchalskiego – 1 ks.

Sobota  (12 stycznia 2019 r.)

Stelmachowo – 2 ks.

Bagienki – 1 ks.

ul. Choroszczańska – 2 ks.

ul. Nadkanalna – 1 ks.

Poniedziałek (14 stycznia 2019 r.)

Popowlany – 2 ks.

Pajewo Kolonie – 1 ks.

ul. Piłsudskiego – 3 ks.

Wtorek (15 stycznia 2019 r.)

ul. Kaczorowska – 2 ks.

Środa (16 stycznia 2019 r.)

ul. Holendry, Piekarska i Kombatantów. – 3 ks.

Czwartek (17 stycznia 2019r.) od godziny 9.00

ul. 11 Listopada – 3 ks.

Zastrzegamy, że z przyczyn od nas niezależnych i nieprzewidywalnych (pogrzeb) – rozkład wizyt kolędowych może ulec pewnym zmianom. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie będziemy mogli odwiedzić w późniejszym terminie, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.

Prosimy, aby podczas wizyty księdza była obecna cała rodzina – od najmłodszych, a na seniorach rodu skończywszy. W miejscu naszego wspólnego spotkania powinien być przygotowany stół, na którym ustawiony jest krzyż ze świecami, woda święcona, kropidło. W miarę możliwości – Pismo Święte i zeszyty od religii uczących się dzieci.

Proszę, zatem wyznaczoną przez społeczność danej wioski lub ulicy osobę, aby w określonym dniu przyjechała po księdza na godzinę 9.00 (wioski, po ks. Marcina na godzinę 9.30 – klasztorek) 15.30 (Tykocin).

2. Dziękujemy Paniom z Sanik za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie na sobotę na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z ul.Wiesiołowskiego i ul. Nadkanalnej.

3. Za tydzień, bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 10.00 – comiesięczne modlitewne spotkanie z Kółkami Różańcowymi. To także kolejna szansa, aby włączyć się w modlitwę różańcową rodziców, modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy zainteresowanych.

4. W następną niedzielę 13 stycznia, po wszystkich Mszach Świętych odbędzie się krótkie spotkanie z Panią Joanną M. Jurkiewicz, autorką książki pt. Zwiastunowi z gór.

5. Dziękujemy anonimowym ofiarodawcom wspierającym remont naszego kościoła z Tykocina 300 i 200zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 800zł. Bóg zapłać!

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Bogdana Trzcińskiego, lat 55, byłego mieszkańca Tykocina. Wieczny odpoczynek…