Święty Jan Paweł II – uroczystości przed kanonizacją. - Nowości - Parafia Tykocin

Święty Jan Paweł II – uroczystości przed kanonizacją.

Pierwszym etapem naszych parafialnych uroczystości związanych z kanonizacją Papieża Jana Pawła II – był konkurs poetycko – recytatorski przygotowany przez młodzież i dzieci Zespołu Szkół i Przedszkola w Tykocinie. Odbył się on 2 kwietnia 2014 roku w Muzeum w Tykocinie. 

Laureatami artystycznych zmagań zostali:

W kategorii wiekowej – „szkoła podstawowa”:

1 miejsce – Karolina Wołosik,

2 miejsce – Oliwia Potocka,

3 miejsce – Zuzanna Zielińska,

Wyróżnienie – Dominika Zambrzycka.

W kategorii wiekowej – „gimnazjum”:

1 miejsce – Kinga Nartowicz,

2 miejsce – Maciej Taszarek,

3 miejsce – Natalia Baczewska,

Wyróżnienie – Julia Stefańska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwłaszcza zwycięzcom. Dziękujemy za pomoc i współpracę w organizacji konkursu Nauczycielom i Dyrekcji Zespołu Szkół w Tykocinie, Dyrekcji i pracownikom Muzeum w Tykocinie!