Spotkanie „Strzelca” – sobota 28.11.2015 godz. 10.00 - Nowości - Parafia Tykocin

Spotkanie „Strzelca” – sobota 28.11.2015 godz. 10.00

Kolejne spotkanie „Strzelca” odbędzie się w najbliższą sobotę 28 listopada 2015 roku o godzinie 10.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem  w ciekawych zajęciach z zakresu szkoleń wojskowych, wychowania patriotyczno-obronnego, survivalu, nauki sztuk walki, działań antyterrorystycznych, zajęć teoretycznych i gier terenowych, letnich i zimowych obozów szkoleniowo-wychowawczych.

Prosimy o pobranie i ewentualne wypełnienie ankiety, którą znajdziecie TUTAJ – ankieta Strzelec poprawiona

Ankietę można przynieść na spotkanie lub podczas spotkania będzie możliwość otrzymania wydrukowanego dokumentu.

Pierwsze zajęcia będą poświęcone – historii, Statutowi, wiedzy o działalności i funkcjonowaniu Związku.

Do zobaczenia!