RENOWACJA MISJI ŚWIĘTYCH – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

RENOWACJA MISJI ŚWIĘTYCH – ogłoszenia parafialne

Rozpoczynamy dni odnowienia Misji Świętych, które trwać będą od 12 do 15 marca; poprowadzi je Redemptorysta Ojciec Antoni Paździorko.

Porządek rekolekcyjnych nauk będzie następujący:

12 marca (niedziela) – Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00.

13 marca (poniedziałek) Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00;

Na godzinę 12.00 zapraszamy do klasztorku na Mszę Świętą ze specjalną nauką, połączoną z udzieleniem Sakramentu Chorych specjalną naukę osoby starsze i chore. Zwracamy się z prośbą o pomoc w dotarciu na to spotkanie tym, którym pomoc bliźniego jest w tej dziedzinie nieodzowna.

14 marca (wtorek) – godzina 8.15 – Msza Święta z nauką do dzieci i młodzieży (dzień wolny od zajęć) Msze Święte o godzinie 10.00 i 17.00

15 marca (środa) – Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00.

Ponawiamy nasz apel do rodziców o dopilnowanie, aby ich dzieci w pełni wykorzystały ten czas – wolny od zajęć w szkole, na pogłębienie relacji z kochającym nas Bogiem. Informujemy, że dzięki współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół będzie zorganizowany, tradycyjną trasą – autokarowy dowóz dzieci na rekolekcje.

Bardzo prosimy o liczny udział w renowacji Misji Świętych. Będzie to dobra okazja do dobrego rozpoczęcia i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

2. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wspierają wysiłek podjętych prac remontowych przy naszym kościele modlitwami i darami serca . W ostatnim czasie ofiarę na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Białegostoku – 200zł, Koło Różańcowe Nowego Miasta – 500zł. Bóg zapłać!

Niestety, jak podczas wszelkich remontów, tak i u nas będziemy musieli się na krótko przyzwyczaić do wkradającego się nieporządku i wszechobecnego kurzu. W związku z tym zwracam się z prośbą do mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic miasta o pomoc w sprzątaniu kościoła