Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła

Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w kolejnej pieszej pielgrzymce do Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie; grupie osób prowadzących modlitwy i śpiewy.  Pragniemy poinformować, że w 2 października br. o godzinie 12.00 (odpust św. Wincentego) zostanie odprawiona Msza Święta w intencji pielgrzymów i ich rodzin.


Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, inaugurujemy powakacyjne spotkania grup istniejących przy naszej parafii i tak w najbliższą sobotę zapraszamy na godzinę 10.00 ministrantów.

Rozpoczęcie kolejnego roku formacji Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się w najbliższy czwartek – 8  września br. – Mszą Świętą o godzinie 19.00.

Od 13 września br. rozpoczynamy także spotkania biblijne, które będą odbywały się we wtorki o godzinie 19.00 na plebanii.

Przypominamy także, iż w każdą sobotę przed Mszą Świętą o godzinie 20.00 grupa modlitewna Inrtonizacj Najświętszego Serca Pana Jezusa prowadzi od godziny 19.00 adorację Najświętszego Sakramentu.  

3. Za tydzień, bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 10.00 – comiesięczne modlitewne spotkanie z Kółkami Różańcowymi. To także kolejna szansa, aby włączyć się w modlitwę różańcową rodziców, modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy zainteresowanych.

4. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na projekcję filmu pt. Prymas Tysiąclecia, w reżyserii Edmunda Zbigniewa Szaniawskiego, która odbędzie się 12 września br. o godzinie 19.00. W kinie Hetman – wstęp wolny.

5. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby Mateusz Staworko kawaler z parafii Knyszyn i Justyna Kalista, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I; Krzysztof Bartosz Olszewski, kawaler z parafii Wschowa i Edyta Żendzian, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.

6. Port Kultury Tykocin – zaprasza wszystkie dzieci i młodzież, chcących rozwijać swoje talenty wokalne do udziału w zajęciach Tykocińskiej Grupy Wokalnej, odbywających się w Porcie Kultury. Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się w piątek 16 września br. o godzinie 15.00

7. Dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom, którzy życzliwie i systematycznie od wielu lat wspierają trwający remont kościoła i kończące się prace nad rozbudową cmentarza grzebalnego. W ostatnim czasie swój dar złożyły następujący anonimowi ofiarodawcy: z Siekierk – 200zł, Rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty 200zł. Bóg zapłać!

8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Piotra Pawła Grunert, lat 47, mieszkańca Tykocina. Wieczny odpoczynek…