Niedziela Świętej Rodziny – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

Niedziela Świętej Rodziny – ogłoszenia parafialne

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt, całej grupie osób, którzy zaprojektowali i wykonali żłóbek.

Szczególnie podziękowania kieruję pod adresem Księdza Piotra, który przez ostatnie kilkanaście dni sprawował jednoosobowo opiekę duszpasterską nad funkcjonowaniem naszej parafii. Dziękuję także Księdzu Marcinowi za braterskie wsparcie i życzliwą pomoc szczególnie w trakcie Rekolekcji Adwentowych. Bóg zapłać!

2. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godzinie 17.00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.

3. 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte według porządku niedzielnego Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie zapomnijmy o Eucharystii tego dnia, by z Bogiem rozpocząć nowy rok Pański.

W tym tygodniu przypada także I Sobota Miesiąca, nabożeństwo zostanie odprawione po porannej i wieczornej Mszy Świętej.

4. W związku z nowo nałożonymi obostrzeniami sanitarnymi pragnę poinformować, że tegoroczna kolęda – wizyta duszpasterska rodzin rozpocznie się po niedzieli 17 stycznia 2021roku. Szczegóły kolędy podamy w późniejszym czasie.

5. Dziękujemy wszystkim osobom, które cały czas z niesłabnącą troską myślą o trwającym gruntownym remoncie naszego kościoła. W ostatnich dniach swój dar na ten cel złożyli anonimowi ofiarodawcy z Kolonii Tykocin – 100zł, Kolonii Jeżewo Nowe – 200zł, Siekierk – 100zł, Warszawy – 150zł, Białegostoku – 100zł. Bóg zapłać!

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Heleny Morozewicz, lat 90 – mieszkanki Kolonii Tykocin. Wieczny odpoczynek…