Niedziela Chrztu Świętego – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

Niedziela Chrztu Świętego – ogłoszenia parafialne

Za nami kolejny tydzień kolędowych spotkań.

Rodzinom, które odwiedziliśmy składamy serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie w swoich domach!

W najbliższy czwartek kończymy kolędę. Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni będzie następujący:

Poniedziałek (14 stycznia 2019 r.)

Popowlany – 2 ks.

Pajewo Kolonie – 1 ks.

ul. Piłsudskiego – 3 ks.

Wtorek (15 stycznia 2019 r.)

ul. Kaczorowska – 2 ks.

Środa (16 stycznia 2019 r.)

ul. Holendry, Piekarska i Kombatantów. – 3 ks.

Czwartek (17 stycznia 2019r.) od godziny 9.00

ul. 11 Listopada – 3 ks.

Prosimy, aby podczas wizyty księdza była obecna cała rodzina – od najmłodszych, a na seniorach rodu skończywszy. W miejscu naszego wspólnego spotkania powinien być przygotowany stół, na którym ustawiony jest krzyż ze świecami, woda święcona, kropidło. W miarę możliwości – Pismo Święte i zeszyty od religii uczących się dzieci!

         Proszę, zatem wyznaczoną przez społeczność danej miejscowości lub ulicy osobę, aby w określonym dniu przyjechała po księdza na godzinę 9.00 (wioski, po ks. Marcina na godzinę 9.30 – klasztorek) 15.30 (Tykocin).

Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie będziemy mogli odwiedzić w późniejszym terminie, po uprzednim telefonicznym lub osobistym umówieniu wizyty. Jednocześnie pragniemy poinformować, że mieszkania, bądź domy stale zamknięte podczas kolędy na przestrzeni ostatnich czterech lat – traktować będziemy jako pustostany lub miejsca zamieszkałe przez rodziny nie należące do naszej wspólnoty parafialnej. 

2. Dziękujemy Paniom z ul. Wiesiołowskiego i ul. Nadkanalnej za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie na sobotę 19 stycznia, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin ze Stelmachowa Kolonii.

3. Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. 

4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: Śp. Marzeny Wąseckiej lat 52, mieszkanki Stelmachowa. Wieczny odpoczynek…