IV Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

IV Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne

Za tydzień rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Przewodniczył im będzie Ojciec Duchowny Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku – ks. dr Dariusz Sokołowski.  

Porządek rekolekcyjnych nauk w poniedziałek (8.04.2019) i wtorek (9.04.2019) będzie następujący:

Godzina 8.15 – Msza Święta z nauką do dzieci i młodzieży

Godzina 10.00 – Msza Święta z nauką ogólną w klasztorku (we wtorek dzień    chorych)

Godzina 12.00 – Msza Święta z nauką ogólną

Godzina 17.00 – Msza Święta z nauką ogólną.

Osoby chore zapraszamy na specjalną naukę, Mszę Świętą, połączoną z udzieleniem Sakramentu Chorych we wtorek do klasztorku.

Ponawiamy nasz apel do rodziców o dopilnowanie, aby ich dzieci w pełni wykorzystały ten czas – na pogłębienie relacji z kochającym nas Bogiem. Informujemy, że dzięki współpracy i życzliwości Dyrekcji Zespołu Szkół będzie zorganizowany, tradycyjną trasą i o tej samej porze – autokarowy dowóz dzieci na rekolekcje.  Liczymy na życzliwe wsparcie nauczycieli w proces opieki na wychowankami. Bardzo prosimy już dzisiaj o solidne przygotowanie się do spowiedzi rekolekcyjnej i zaplanowanie sobie uczestnictwa w tych spotkaniach. Prosimy także, aby nie planować sobie spowiedzi na niedzielę rozpoczynającą nasze rekolekcje, gdyż będzie to wymagało wiele cierpliwości z naszej (księży) i Waszej strony; postarajcie się, aby dniami korzystania z tego sakramentu były poniedziałek i wtorek. Zadbajmy także o chorych i samotnych. Przyjdź na rekolekcje! Zapraszamy!

2. Dziękuję paniom z ul. Kaczorowskiej za wczorajsze sprzątanie kościoła; z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę – 6 kwietnia, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Pl. Czarnieckiego, ul. Puchalskiego, ul. Poświętnej.