IV Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

IV Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne

Wraz z grupą parafialnych wolontariuszy i ludzi dobrej woli pragniemy kontynuować akcję ratowania życia malutkiego Stasia, który dzięki także Waszej pomocy – przyszedł na świat w dniu Wigilii ubiegłego roku. Teraz, by ocalić to nowonarodzone życie potrzebna jest kolejna operacja. W związku z tym grupa dzieci i młodzieży z naszej szkoły wykonała wspaniałe „dedykowane palmy” – seria limitowana.

Dochód ze sprzedaży tych palm będzie przeznaczony na sfinansowanie kolejnej operacji Stasia. Palmy będzie można nabyć w naszym kościele po każdej Mszy Świętej w następną niedzielę. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

https://www.siepomaga.pl/staslenda2

2. Przypominamy, że w najbliższy piątek 31 marca br. o godzinie 17.30 zostanie wystawiona w naszym kościele – Pasja, w wykonaniu artystów z Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Wstęp wolny. Już dzisiaj zapraszamy. Tego dnia Droga Krzyżowa będzie odprawiona tylko w klasztorku o godzinie 15.30.

3. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Andrzej Pilis kawaler i Urszula Kraszewska panna oboje parafii tutejszej – zapowiedź I; Dariusz Pogorzelski,  kawaler zamieszkały w Tykocinie parafii tutejszej i Barbara Kisło, panna zamieszkała w Dolistowie Starym, parafia Dolistowo – zapowiedź I; Wojciech Ostrowski, kawaler zamieszkały w Jeżewie Starym, parafii tutejszej i Joanna Bareja, panna zamieszkała w Dąbrówce Niwka, parafia Skórzec – zapowiedź I; Radosław Sokólski, kawaler zamieszkały w Łopuchowie, parafii tutejszej i Urszula Porowska, panna zamieszkała w Targoniach Wielkich, parafia Zawady – zapowiedź I.

4. Organizujemy wyjazd do Wyszkowa na obchodzone w diecezji Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 8 – 9 kwietnia br. Zapisy u katechetów. Wyjazd na to spotkanie jest jednym z etapów przygotowania się do Sakramentu Bierzmowania. Serdecznie młodych zapraszamy.

5. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dostrzegają wielkość wyzwania jakie stoi przed naszą wspólnotą i wspierają podjęty wysiłek modlitwami i darami serca. W ostatnim czasie swój dar na wsparcie prowadzonego remontu złożyły następujące osoby: anonimowy ofiarodawca z Tykocina, Jeżewa Starego, Bagienek – po 100zł oraz Kółko Różańcowe z Siekierek, którego zelatorem jest Pan Jerzy Popławski – 380zł. Bóg zapłac!

         Dziękuję także  mieszkankom bloków numer 11 i 11A z ulicy Choroszczańskiej za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w następną sobotę zwracam się do mieszkańców Sawina.

6. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca – nabożeństwo pierwszo-sobotnie zostanie odprawione po porannej i wieczornej Mszy Świętej.