III Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

III Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne

Niebawem przeżywać będziemy doroczne Rekolekcje Wielkopostne, które odbędą się w naszej parafii w dniach 17-19 marca br.

Przewodniczył im będzie  ks. Artur Szurawski Wiceoficjał Sądu Biskupiego w Łomży. Bardzo prosimy już dziś, o przyjęcie zaproszenia do uczestnictwa w rekolekcjach. Pragniemy uwrażliwić szczególnie rodziców, na których barkach złożona jest odpowiedzialność za wychowanie swoich dzieci – o dopilnowanie, by skorzystały ze spowiedzi i uczestniczyły pilnie w naukach rekolekcyjnych.

Przypominamy także, że rozpoczął się Wielki Post, to też wielka szansa na piękniejsze życie. Zachęcamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątek o godzinie 17.30.

2. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

3. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej są zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na misje w świecie.

4. Pragniemy poinformować, że niebawem ruszy internetowy serwis naszej parafii. Wiadomości z życia naszej wspólnoty, bogatą historię będziemy mogli odszukać pod adresem www.parafia-tykocin.pl. Tam także będą umieszczane ogłoszenia parafialne.

5. Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 9–tej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich radnych.