III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia parafialne

Przypominamy, że codziennie odprawia się w naszym kościele i klasztorku nabożeństwo majowe. W dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 17.00 (w kościele parafialnym) po Mszy Świętej o godzinie 9.00 (w klasztorku). Zachęcamy do uczestnictwa,  zwłaszcza kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej. W tak wielu sprawach możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo.

2. Dziękujemy za wszelkie dowody życzliwego wsparcia prac remontowo-konserwatorskich naszego kościoła. W ostatnich dniach swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi: z Rzędzian – 200zł, Siekierk 100 i 200zł, uczestnicy Drogi Krzyżowej odprawianej w Siekierkach – 250zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty 1 000zł, mieszkańcy Dobek – 1 000zł, Jeżewa Starego 150 zł i 50 euro. Bóg zapłać!

3. Za tydzień po Mszy Świętej o godzinie 10.00 – comiesięczne, modlitewne spotkanie z Kółkami Różańcowymi. Po Różańcu zapraszamy wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania z ideą Intronizacji Chrystusa Króla Polski oraz możliwościami powołania takiej grupy w naszej parafii.

Także w następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez parafialną grupę Odnowy w Duchu Świętym

4. Dziękuję paniom z Nieciec, za wczorajsze sprzątanie kościoła; z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę 11 maja, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z ul. Sokołowskiej.

5. W ostatnich dniach odbył się pogrzeb Śp. Tadeusza Wiśniewskiego, lat 90 mieszkańca Sierk. Wieczny odpoczynek…