II Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

II Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

W najbliższą środę kończymy kolędę. Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni będzie następujący:

Poniedziałek (15 stycznia 2018 r.)

Popowlany – 2 ks.

Bagienki – 1 ks.

ul. Piłsudskiego – 3 ks.

 

Wtorek (16 stycznia 2018 r.)

Saniki – część, w której nie było kolędy

Pajewo Kolonie – 1 ks.

ul. Holendry, Piekarska i Kombatantów. – 3 ks.

 

Środa (17 stycznia 2017 r.)

11 Listopada – 3 ks.

Prosimy, aby podczas wizyty księdza była obecna cała rodzina – od najmłodszych, a na seniorach rodu skończywszy. W miejscu naszego wspólnego spotkania powinien być przygotowany stół, na którym ustawiony jest krzyż ze świecami, woda święcona, kropidło. W miarę możliwości – Pismo Święte i zeszyty od religii uczących się dzieci, także tych ze szkół ponad podstawowych!

         Proszę, zatem wyznaczoną przez społeczność danej miejscowości lub ulicy osobę, aby w określonym dniu przyjechała po księdza na godzinę 9.00 (wioski, po ks. Marcina na godzinę 9.30 – klasztorek) 15.30 (Tykocin).

Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie będziemy mogli odwiedzić w późniejszym terminie, po uprzednim telefonicznym lub osobistym umówieniu wizyty. Jednocześnie pragniemy poinformować, że mieszkania, bądź domy stale zamknięte podczas kolędy na przestrzeni ostatnich czterech lat – traktować będziemy jako pustostany lub miejsca zamieszkałe przez rodziny nie należące do naszej wspólnoty parafialnej. 

2. Dziękujemy Paniom z Sawina za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie na sobotę 20 stycznia, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z tej samej miejscowości.

3. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: Śp. Ryszarda Markowskiego, lat 73 z Sierk; Śp. Zofii Malinowskiej, lat 64 z Sierk; Śp. Danuty Sadowskiej, lat 58 z Popowlan, Śp. Aureliusza Tarnowskiego, lat 90 ze Stelmachowa Kolonii. Wieczny odpoczynek…